Rzetelność i szeroki zakres produkcji – producent opakowań foliowych Silverpack

Istniejąca na rynku od 2013 roku, zlokalizowana w Nakle nad Notecią firma Silverpack specjalizuje się w produkcji folii przeznaczonych przede wszystkim dla opakowań produktów spożywczych i przemysłowych.

Do kategorii produktów, dla których produkujemy naszą folię, należą m.in.:

– suche produkty (ryże, kasze, makarony);

– wyroby cukiernicze  (ciastka, słodycze, owijki do cukierków);

– przekąski (paluszki, bakalie, chipsy, chrupki, płatki);

– mrożonki.

Jesteśmy obecni na rynku stosunkowo od niedawna, jednak krótki staż w branży nadrabiamy rzetelnością i profesjonalizmem zatrudnionych przez nas fachowców z nawet 20-letnim doświadczeniem.

Jesteśmy firmą elastyczną, współpracującą zarówno z dużymi korporacjami jak i małymi firmami.  Współdziałamy z wieloma z nich posiadającymi różnorodne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu, nadzorując od początku do końca poszczególne procesy, mamy możliwość zrealizowania najbardziej nietypowych zleceń. Charakteryzujemy się także dużą mobilnością – szybko i sprawnie dostarczymy towar do odbiorcy.

Jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci oczekują tanich, wydajnych i nowoczesnych rozwiązań dających produkt o wysokiej jakości. Codziennie dokładamy więc wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała międzynarodowe standardy jakości, uwzględniając indywidualne potrzeby odbiorców oraz wymogi dynamicznie rozwijającego się rynku.

Produkowane przez nasz zakład woreczki foliowe, owijki paletowe[http://silverpack.pl/oferta/owijki-paletowe/], laminaty i szereg innych opakowań foliowych zaspokoją potrzeby każdej branży potrzebującej trwałego opakowania dla swoich wyrobów. Nasza otwartość na różnorodne zlecenia skutkuje współpracą z firmami wywodzącymi się również z takich gałęzi przemysłu jak branża elektroniczna, kosmetyczna, reklamowa i inne.