Co nas wyróżnia – producent worków foliowych i laminatów  Silverpack

Mimo niewielkiego stażu na rynku codziennie dokładamy starań, by nasze produkty spełniały, a nawet przekraczały wymagania naszych zleceniodawców. Tym, co odróżnia firmę Silverpack od innych firm z branży jest nieprzerwane poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań poprzez wykorzystywanie i łączenie różnych technologii. Taki model działania pozwala nam w uzyskaniu efektu innego i lepszego niż standardowy. Dzięki wspólnej pracy z  najróżniejszymi firmami nie boimy się nietypowych rozwiązań i oryginalnych zleceń.

Pracujemy przede wszystkim na uznanie naszego klienta. Nierzadko najlepszej koncepcji i techniki wykonania poszukujemy razem z nim, by osiągnąć jego pełną satysfakcję z produktu końcowego. Zdobyte doświadczenie we współpracy ze znanymi markami i firmami korporacyjnymi jak i niewielkimi przedsiębiorstwami o niszowej specjalizacji pozwoliło nam wypracować wysoką elastyczność obsługi różnorodnych zleceń i wysokie standardy gwarancji na oferowane produkty.

Owocem takiego modelu współpracy są liczne wyroby z różnych, oferowanych przez nas, kategorii produktów foliowych takie jak: torebki foliowe doypack, torebki foliowe ze struną, laminaty foliowe BOPA/PE, BOPP/BOPP ale także woreczki foliowe do onigiri, folie do głębokiego mrożenia oraz owijki paletowe produkowane z myślą, m.in. o kampaniach reklamowych.

Twoja firma potrzebuje wykonanych z wysokiej jakości materiałów i estetycznych opakowań dla swoich produktów?  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo –  z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego, niezależnie w jakiej branży działasz.